Krása skrývaná

1. srpna 2012 v 19:29 | Angelin |  Bylo, "nebylo"...
V roce 2009 během jara i léta jsem vzpomínala na svůj "malý" soukromý zázrak... Během pár měsíců jsem zhubla cca 30kg, nápadně zkrásněla i zmoudřela a to vše "jen tak". Jen já a má křesťanská víra víme proč. Nedlouho předtím jsem totiž uvěřila.
A píseň, kterou jsem tehdy dala na svůj blog bez osobní zpovědi jen s příznačným komentářem, nese název "Krása skrývaná". Byl to můj první DAR od Boha.


Tento článek jsem znovu vybrala z dřívějších dnů především kvůli svědectví, které bych měla, nebo dokonce musím vydávat. Boží moc může působit všude tam, kde jí člověk sám nebrání. Ale to je Bohu-žel mnohem častější, než-li volné působení Božího Ducha. Není přeci nádherné, že Hospodin je všemohoucí? Ten, kdo má čisté srdce bude vždy s Ním. Každý člověk především sám sobě brání v poznání Jeho všemohoucnosti a dobrotě. A to je veliká škoda !

Věřte, vyčístíte-li si svá srdce od zlého a budete čistí jako malé dítě, pak není NIC dobrého, co byste od Boha nemohli chtít. To je ale pro většinu lidí snad nemožná věc stát se čistým... ?? Je to snad tak těžké ? Neřekla bych..! Ale zřejmě jak pro koho Zamračený. Někdo Bůh-ví proč má sklony ke zlému větší, než někdo jiný a další zas už v dětství je lepší, než-li leckterý důchodce... Jsou tedy lidé různí, důležité ale je hledat pravdu. To by měl být společný jmenovatel všech lidských bytostí.
Odkaz na písničku zde:

Text písničky

Neházej svět za hlavu, dívko, co tě pálí,
že pro tvoji postavu hloupí se ti smáli,
nesmíš cítit příkoří, že se ti všichni nedvoří
vždyť se tvá krása vynoří
Ty v sobě ji máš...

Krása skrývaná, v tobě jen spí
nejsi svázaná beznadějí
doufej a budeš vítězná
ten, kdo líp Tě zná
pozná cenu Tvou...

Krása skrývaná, v Tobě jen spí,
víčka spoutaná
zvednou se jí
přání nebudou vzdálená
dívko ztrápená
proč se předem vzdát... 


Aktuální články

Reklama