Miro Žbirka

31. května 2012 v 10:09 | Angelin
Nejsem žádným zastáncem soudobé kultury, tedy té, která převažuje a jejíž "zcela normální" amorální zvrhlost je možné vidět a slyšet všude možně. Někdy se ráda podívám na pořad Jana Krause, pokud má zajímavého hosta. Tento rozhovor z Miroslavem Žbirkou "sa mi naozaj páčil" Usmívající se, především pak proto, že jsem díky němu "narazila" na nádhernou píseň, kterou jsem dříve vůbec neznala. A to je u mne celkem vyjímka, protože z hudby znám doopravdy kde co.

Vřele doporučuji ke shlédnutí. Odkaz na rozhovor s M. Žbirkou je zde:


A nádhernou píseň přidám do nového článku, protože takové "naozaj krasne video" velmi ráda na svých stránkách zveřejním, co-by "obrázek v rámu" Usmívající se. Pokud to komukoli pomůže k vyléčení se z citové deprivace, se kterou nás současná doba doslova nutí se sžít, budu jedině ráda.

Pokud by snad někdo rád věděl, co to citová deprivace je, doporučuji knihu od Františka Koukolíka a jeho spoluautorky (jméno si teď nemohu nějak vybavit): Vzpoura deprivantů. Kniha má volná pokračování. Je to psychologické vysvětlení lidského zla, které se dá snadno porozumět, tedy i pro laiky.


 


Aktuální články

Reklama